MeetCloud je tým nezávislých profesionálů, který Vám pomůže s využitím a pochopením technologií a nástrojů v cloudu.

Veronika Sochorová

reklama a propagace

Bude se Vám starat o propagaci vašeho záměru a pomůžu vám najít dárce pomocí Google AdGrants. Má obchodního ducha a ráda skládá slova do vět. Více než 10 let osciluje mezi klientem a firmou a naučila se, jak lidé přemýšlí, jak je zaujmout a jak moc je důležité znát svoji cílovou skupinu. Veronika je milovník gastronomie, chovám agamu vousatou, rozezná drozda zpěvného od pěnice černohlavé podle zpěvu a je typická váha.

Ondřej Krupa

cloud specialista

Technický mozek a profík v nasazení Google Workspace (G Suite), který se technologiemi v Cloudu nejen pracuje, ale byl mezi prvními, kteří se o technologie v Cloudu začali aktivně zajímat, psát o ni a studovat ji. Ondřej má praxi v IT oboru více než 15 let a za sebou má spokojené zákazníky z firem, organizací, jednotlivců, ale věnuje se i oblastem vysokoškolského vzdělávání. Pokud zrovna nepracuje, jezdí na svém oblíbeném silničním kole, které nikdy nespustí z očí. Jeho vysněná dovolená je několikadenní jízda vlakem skrz hory, mosty a tunely

Markéta Ubíková

školení digitálních dovedností

Markéta umí skvěle přeložit technický jazyk do jazyka běžných smrtelníků. Umí do detailu vysvětlit k čemu danou službu prakticky využít a jak s ní nejlépe pracovat. Markéta už * let pracuje jako digitální koučka a lektorka digitálních dovedností. Realizovala stovky školení ve firmách a neziskových organizacích a stovky hodin osobních konzultací. Se stejnou lehkostí dokáže ve svých pohorkách projít vysoké hory a i poslední den treku má úsměv na tváři a v šálku dobrou kávu.

Do roku 2019 jsme si spokojeně kráčeli každý vlastní cestou až jsme jednoho zimního dne dali nad hrnkem horké kávy hlavy dohromady. Povídali jsme si hodiny, každý z nás vypil minimálně 5 káv a zrodil se nápad spojit síly, protože naše profesní cesty se stejně v určitých fázích protínaly – jen jsme to neviděli.

Naše myšlenka rostla na síle a první klienti přicházeli a spokojení (doufáme) s námi spolupracují i nadále. Učíme se, rosteme, pracujeme po nocích a jsme hrdí, že můžeme tvořit i Vaši digitální kancelář.

Jsme tři parťáci, kamarádi a kolegové. Markéta, Ondřej a Veronika.

Těší nás.